IMMERWATER 300 INOX V.2 + montaż PROMOCJA 6400 zł

Pompa ciepła IMMERWATER 300 + usługa montażu tylko 6400 zł brutto (8% VAT).

Immerwater_300

W cenę nie są wliczone materiały instalacyjne, które są uzależnione od miejsca instalacji pompy oraz od ustaleń z inwestorem. 8% VAT dotyczy tylko przy zakupie pompy wraz z montażem. Szczegóły w siedzibie firmy lub telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej.

IMMERWATER 300 INOX v2 jest urządzeniem przeznaczonym do montażu w pozycji stojącej. Zbiornik ze stali nierdzewnej INOX o pojemności 300l zapewni ciepłą wodę użytkową 4 – 5 osobowej rodzinie.

Ten model pompy posiada możliwość podłączenia dwóch kanałów powietrznych: jeden do zasysania, a drugi do wyrzutu powietrza. Nie ma jednak konieczności stosowania tych kanałów, gdyż pompa IMMERWATER 300 INOX może zarówno zasysać jak i odprowadzać powietrze bezpośrednio do pomieszczenia, w którym jest zainstalowana. „Zużyte” powietrze można również wykorzystać do chłodzenia budynku podczas upałów, przy zastosowaniu specjalnego przyłącza kierunkowego. Z 300-litrowym zbiorniku została zainstalowana dodatkowa wężownica umożliwiająca współpracę pompy z dodatkowym źródłem ciepła, na przykład z instalacją solarną. Dzięki takiemu rozwiązaniu przygotowanie ciepłej wody użytkowej pochłania jeszcze mniej energii elektrycznej. Podobnie jak w modelu IMMERWATER 190, automatyka posiada funkcję wyboru pomiędzy różnymi trybami pracy, pełną autodiagnostykę, funkcję „wakacje”, funkcję automatycznego wygrzewu antybakteryjnego oraz możliwość programowania cyklu czasowego dla przygotowania ciepłej wody.

Zalety POMP CIEPŁA IMMERWATER:

  • oszczędna produkcja ciepłej wody przy wykorzystaniu źródła darmowej, odnawialnej energii
  • brak emisji szkodliwych substancji do środowiska
  • łatwa i szybka instalacja
  • w wersji IMMERWATER 300 V2 zasobnik ze stali INOX oraz dodatkowa wężownica pozwala na współpracę z zewnętrznym źródłem ciepła